Datum: 1. ledna 1932, Novi Sad, Jugoslávie
Plakát vydaný k utkání.Společná fotografie fotbalistů Vojvodiny a Slavie.

Datum: leden 1932

SK Náchod - Slavia
2 : 1

Datum: únor 1932

Poznámky: Hrálo se na začátku února. Šlo o jakýsi turnaj, který prý noviny nazvaly „Karnevalový”.

Datum: 25. 03. 1932, Chemnitz

Poznámky: Soupeř je uváděn i pod jménem Polizei S. Chemnitz.

AFK Bohemians - Slavia
1 : 3

Datum: 27. března 1932, Praha, stadion Bohemians

Sestava: Plánička - Vodička, Šoltys, Černický, Čipera, Bára, Svoboda, Junek, Puč, Vojta, Joska, Fiala, Šimperský

Branky: ?. Svoboda 0:1

Diváci: 18.000

Poznámky: Zápasem se otevíral nový Dannerův stadión Bohemians. Druhým zápasem slavnostního otevření bylo utkání Žižkov - Teplitzer. Franci Svoboda dostal za první branku dosaženou na novém hřišti zlaté hodinky.

SK Viktoria Plzeň - Slavia
0 : 0

Datum: 03. 04. 1932

Sestava: Junek, Bradáč, Svoboda, Kopecký, Puč

Poznámky: Když jela Slavia do Plzně, měla na autokaru napsány sebevědomé nápisy 10:0, ale nakonec byla ráda, že udržela remízu. „Statisícový” útok Slavie nastřelil jen dvě tyče, Kopecký zklamal.Než nastoupili slavisté do autokaru, smazali jim Plzeňáci všechny jedničky.

Sparta - Slavia
2 : 1 (1 : 0)

Datum: 30. 04. 1932, Praha, Sparta

Sestava: Plánička - L. Ženíšek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, V. Bradáč, Šoltys, Vl. Kopecký, Puč

Utkání: Pfingsturnier

Poznámky: Bohužel o tomto turnaji nevím nic bližšího.

Wiener Athletic Club - Slavia
4 : 1

Datum: 16. 05. 1932, Vídeň

Slavia - Sparta
1 : 0

Datum: 02. 06. 1932, Praha, na Slavii

Sestava: Plánička - L. Ženíšek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, F. Svoboda, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč

Branky: Puč

Průběh: Zápas byl ve 22. minutě přerušen kvůli bouři, a protože se diváci začali rychle rozcházet, sudí jej ukončil.

Utkání: Středoevropský pohár, 1. kolo

Sestava: Plánička - Ženíšek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, Svoboda, Sobotka, Kopecký, Puč

Branky: 32. Svoboda 1:0, 72. Kopecký 2:0, 77. Svoboda 3:0

Průběh: Obávané levé křídlo Admiry ve složení
Toni Schall a Adolf Vogl nestačilo na obranu Slavie, kde zahrál vynikající utkání zejména Vodička. Rakouský šampion s bratry Leopoldem a Adolfem Voglovými měl špatný den. Vyšší porážce Rakušanů zabránil hlavně mladý brankář Rudolf Zöhrer. Pražský tým s úžasnou útočnou řadou předváděl vynikající technický fotbal. Tolik internetový server IFFHS.

Branky: 64. L. Vogl 1:0

Průběh: Na zápas dorazilo do Vídně asi 5 tisíc českých fanoušků. Vídeňáci neměli moc velkou šanci překvapit silný pražský tým, přesto však dosáhli těsného vítězství.

Rozhodčí: Rinaldo Barlassina (Itálie)

Slavia - Juventus FC
4 : 0 (3 : 0)

Datum: 06. 07. 1932, Praha, Letná

Utkání: Středoevropský pohár, semifinále

Sestava: Plánička - Ženíšek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, Svoboda, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč

Branky: Kopecký 1:0, Svoboda 2:0, Kopecký 3:0, Fiala z pen. 4:0

Průběh: Hodinu
před utkáním se nad Letnou snesla prudká bouře, která však vůbec neovlivnila skvělou návštěvu. Hned od úvodního hvizdu to vypadalo, že bude pouze otázkou času, kdy hosté prostřelí Pláničku, který se však překonával. Po půlhodině hry ale přišel nečekaný zvrat. Kopecký obhodil Combiho, Svoboda prostřelil zeď, Kopecký doklepl Junkův centr a bylo to 3:0. Po přestávce vrhli Italové všechny síly do boje, útočili, čas plynul, slavisté bránili náskok, Italové znervózněli, začali faulovat, ale rozhodčí nic. Hlavně Jihoameričan Cesarini rozséval hrůzu a fauly. Srazil například Kopeckého, kterému se nedařilo vstát; Puč mu chtěl pomoci a Cesarini jej srazil tvrdým direktem k do čelisti k zemi. Rozhodčí Braun přikvačil na místo rohovnické vložky a vyslovil viníkovi důtku s výstrahou. Cesarini si odplivl a pokračoval v díle. Diváci se zamračili a zatvrdili. Osm minut před koncem utkání nařídil Braun penaltu proti Italům za ruku Bertoliniho v pokutovém území. To si dal! Divý muž Cesarini dostal vzteklinu, a clomaje klopou Braunova saka žádal o odvolání pokutového kopu. Rozhodčí Cesarinimu šetrně objasňoval, že svůj vedikt nezmění, za což se mu italský útočník odvděčil tím, že ho srazil k zemi! Lidé za bariérami zaťali pěsti a patnáct rozhořčených diváků přelezlo hrazení a vběhlo do hřiště s cílem umravnit agresora. Pořadatelé sice hned zjednali pořádek, diváci i vyloučený Cesarini museli opustit hřiště, ale k nim se přidalo i několik hráčů Juventusu, kteří nesouhlasili s nařízenou desítkou a s vyloučením Cesariniho. Po delším domlouvání Fiala šoupl míč do sítě - 4:0. Večer ještě italští fotbalisté rozmlátili bar v Lucerně.
  Titulky v italských novinách byly hrozné. Mluvilo se v nich o českých prasatech a slovanských štěnicích. Kampaň proti slavistickým hráčům pro odvetu byla připravena.

Rozhodčí: Eugen Braun (Rakousko)

Trenér: Štaplík

Poznámky: Viník byl znám a všichni jej odsuzovali. Dokonce brankář Combi v rozhovoru s novináři zkritizoval chování Cesariniho a ujistil je, že turínské obecenstvo bude v neděli ukázněnější než pražské. Taktéž vedoucí italské výpravy Tapporone sliboval jménem hráčů, že Juventus předvede doma slušnou hru…

Juventus FC - Slavia
2 : 0 (2 : 0); přerušeno ve 46. minutě

Datum: 10. 07. 1932, Turín, Stadio Comunale »Benito Mussolini«

Utkání: Středoevropský pohár, semifinále, odveta - nedohráno (přerušeno ve 46. minutě)

Sestava: Plánička - Ženíšek, Fiala - Vodička, Čambal, Černický - Junek, Sovoboda, Sobotka, Kopecký, Puč

Branky: 14 . Cesari 1:0, 41. Orsi z pen. 2:0

Průběh: Už před utkáním na hřiště létaly drobné předměty, které však zatím nepůsobily žádné škody. Od
prvních vteřin zápasu zuřila v obecenstvu bouře, každý pokus Slavie o útok byl doprovázen protesty, zatímco útoky domácích byly bouřlivě povzbuzovány. Juventus se ujal vedení ve 14. minutě brankou Cesariho, který nesměl nastoupit, protože byl v prvním utkání v Praze na Letné vyloučen. Proti jasnému znění řádů a pravidel změnil však výbor soutěže trest na peněžitou pokutu a viník hrál. Je ale pravdou, že toho dne byl Cesarini nejslušnějším hráčem italského mužstva. Po čtrthodině hry byl hrubým zákrokem zraněn Fiala a musel být odnesen na nosítkách. Do obrany přešel Černický, do zálohy Puč, útok hrál ve čtyřech. Několik minut před přestávkou vyhověl sudí nátlaku obecenstva a nařídil pro nic za nic pokutový kop, kterým Orsi zvýšil na 2:0 pro domácí. Následná přestávka nepřinesla uklidnění, ba naopak. Již v první půli se stal Plánička cílem nevítané pozornosti lidí, kteří po něm házeli menší kaménky, aby odvrátili jeho pozornost od dění na hřišti. Přilétl dokonce i kalamář, který se rozbil o tyčku a inkoust našeho brankáře potřísnil. Hned začátkem druhého poločasu, ve 46. minutě, byl však Plánička zasažen větším kamenem a klesl na zem. Ne bolestí či zraněním, ale spíš duševním otřesem. Rozhodčí Miesz to ani neviděl a přerušil zápas teprve až když byl upozorněn našimi hráči. Vedoucí mužstva pan Valoušek odvedl nejdříve Pláničku a poté i celé mužstvo ze hřiště, na kterém zůstali jen hráči Juventusu, oslavováni davem. Jeden z nich, obránce Calligaris, dokonce napadl rozhlasovou budku s Josefem Laufrem a byl odehnán až vojáky, kteří měli našeho rozhlasového reportéra chránit. Pan Valoušek potom odmítl pustit hráče na hřiště, a tak se rozhodovalo mimo něj. Výbor rozhodl - obě mužstva byla diskvalifikována.

Rozhodčí: Miesz (Rakousko)

Poznámky: „Připadali jsme si jako v zajetí. Už na hranicích nás převzali karabiniéři”, vzpomínal po letech Tonda Puč, „aby nás chránili před rozvášněnou veřejností. Autobus, ve kterém jsme jeli do hotelu, byl, jen co se pohnul, pod salvou shnilých vajec. Hotel, v němž jsme bydleli, ulice, kterými jsme projížděli, to všechno bylo neprodyšně uzavřeno policií a vojskem.” Na stadionu se nesměly prodávat nápoje v lahvích, ale Slavia, jak je již výše uvedeno, stejně pohromě neunikla.

Datum: 1932

Poznámky: SSK Vítkovice slavil 10. výročí založení.

1 : 2 (1 : 1)

Datum: 16. 10. 1932, Praha, Sparta

Utkání: 1. liga 1932/33

Sestava: Plánička - Seifert, Fiala - Černický, Čambal, Jezbera - Junek, F. Svoboda, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč

Utkání: Středočeský pohár, finále

Sestava: Plánička - Seifert, Fiala - Vodička, Čambala, Jezbera - Junek, Joska, Sobotka, Vl. Kopecký, Puč

Branky: Silný - Sobotka, Kopecký

Průběh: Na těžkém terénu a za nepříznivého počasí byla dlouho Slavia lepší, závěr ale patřil soupeři a červenobílí svůj náskok jen bránili.

Rozhodčí: Culek

Diváci: 13.000

4 : 3 (1 : 0)

Datum: 17. 11. 1932, Vídeň

Sestava: Plánička - Fiala, Seifert - Vodička, Čambal, Jezbera - Junek, Joska, Sobotka, Kopecký, Puč

Branky: Bican 1:0, Joska 1:1, Kopecký 1:2, Kopecký 1:3

Průběh: Slavisté měli v úvodu druhého poločasu výborný nástup a brzy vedli 3:1.

Poznámky: Poprvé hrál proti Slavii Josef Bican. Některé prameny ale uvádí, že Pépi hrál svůj první zápas proti Slavii už 1. listopadu 1932.