Sestava: Finek - Luka, Říha - Trojan, Hampejs, Hanke - Holman, A. Bradáč, Bican, Vl. Kopecký, Hemele

Datum: 02. 03. 1946, Praha

Utkání: Turnaj letenských klubů

Sestava: Finek - Luka, Říha, Trojan, Hampejz, Hanke, Holman, Bradáč, Bican, Kopecký, Hemele (Vycpálek)

Branky: Vycpálek

Průběh: Bican nastřelil třikrát tyč, brankář Monsider mu chytil penaltu a obránci Dinama ho skvěle hlídali po celý zápas.

Slavia - Slovan Wien
1 : 0

Datum: 10. 03. 1946, Praha

Sestava: Kabíček - Luka, Říha, Trojan, Hampejs, Hanke, Holman, Vycpálek, Bican, Vlk, Bradáč

Branky: Vlk

Slavia - Malmö FF
3 : 3

Datum: 13. 03. 1946, Praha

Utkání: přátelské

Sestava: Finek - Luka, Říha, Trojan, Hampejs, Hanke, Holman (Hemele), Vycpálek, Bican, Kopecký (Vlk), Bradáč

Datum: 22. 05. 1946, Praha

Sestava: Kabíček - Luka, Říha - Trojan, Hampejz, Hanke - Vlk, Kopecký, Bican, Bradáč, Holman,

Branky: Bican 1:0, Bradáč 2:0, Holman 3:0, Doherty 3:1

Průběh: Už v 1. minutě nastřelil Bican tyč. Po chvílil dostal od Bradáče dlouhý míč, brankář proti Bicanovi vyběhl a ten jej přehodil padáčkem.

Poznámky: Derby County byl tehdejší vítěz Anglického poháru.

Malmö FF - Slavia
2 : 3

Datum: 05. 06. 1946, Malmö

Utkání: Zájezd do Švédska

Sestava: Kabíček - Luka, Říha, Trojan, Hampejs, Hanke, Holman, Vycpálek, Bican, Kopecký, Bradáč

Datum: 10. 06. 1946, Boras

Sestava: Kabíček - Luka, Říha, Trojan, Hampejs, Hanke, Holman, Vycpálek, Bican, Kopecký, Vlk

Branky: Bican

Gefle IF - Slavia
3 : 3

Datum: 14. 06. 1946, Gävle (uvádí se i Stockholm)

Sestava: Finek - Luka, Říha (Kopecký), Trojan, Hampejs, Hanke, Holman, Hemele, Vycpálek (Bican), Bradáč, Vlk

Branky: Vycpálek, Bican, Hemele

Poznámky: V knize „50 let v našem sportu” od J. Laufera se uvádí jméno soupeře, se kterým Slavia hrála 3:3 jako IFK Gävle.

4 : 2

Datum: 16. 06. 1946, Malmö

Sestava: Finek - Luka, Kopecký, Trojan, Hampejs, Hanke, Holman, Hemele, Bican, Kopecký, Bradáč

Branky: Bican, Hemele

Švédsko - Slavia
7 : 2 (7 : 0)

Datum: 17. 06. 1946

Sestava: Finek (46. Kabíček) - Luka, Říha, Trojan, Hampejs, Hanke, Hemele, Vycpálek, Bican, Kopecký, Bradáč

Branky: Bican 2

Průběh: Porážka byla zaviněna hlavně tím, že se slavistům nepodařilo uhlídat výborného středního útočníka Gunnara Nordahla a také Finek, který chytal v prvním poločase, neměl svůj den.

Poznámky: Soupeřem byl švédský reprezentační celek.

Slavia - Hibernian FC
3 : 2 (0 : 1)

Datum: 28. 06. 1946, Praha

Sestava: Kabíček - Kocourek, Říha, Trojan, Hampejs, Hanke, Holman, Vycpálek, Bican, Kopecký, Bradáč

Branky: Bican 3 (3:2)

Průběh: Po prvních pětačtyřiceti minutách vedli Skotové 1:0 a brankář Kerr se zdál být nepřekonatelný. Po změně stran mu dal Bican 3 góly. Ten poslední, na 3:2, vstřelil v posledních vteřinách zápasu.

Poznámky: Hibernian Edinburgh byli toho roku mistři Skotska.
Přímý aktér František Hampejs vzpomíná: „Očití svědkové tvrdí, že to byl jeden z nejhezčích zápasů, které Slavia v poválečných letech sehrála. Nemohu to posoudit, vím jen, že to byl zápas velmi dramatický. 10 minut před koncem za stavu 2:2 jsme si všichni toužebně přáli udržet remízu. Pak však přidal Bican ke svým dvěma brankám třetí gól a my jsme zvítězili 3:2. Skotové byli vynikající soupeř, jehož styl hry byl pro nás nezvyklý a příliš nám nevyhovoval. Hráli tvrdý, ale fair fotbal.”

Slavia - Sparta
2 : 4 (1 : 2)

Datum: 03. 07. 1946, Praha, Letná

Utkání: 1. liga 1945/46, finále

Sestava: Kabíček - Kocourek, Říha - Trojan, Hampejs, Hanke - Holman, Vycpálek, Bican, Vl. Kopecký, A. Bradáč

Branky: Vycpálek, Bican - Kokštejn, Cejp, Vejvoda, Zmatlík

Průběh: Sparta byla důraznější a zaslouženě vyhrála.

Rozhodčí: Heřmanský

Diváci: 20.000

5 : 0 (2 : 0)

Datum: 17. 07. 1946, Praha, Letná

Utkání: 1. liga 1945/46, finále, odveta

Sestava: Finek - Kocourek, Říha - Trojan, Hampejs, Hanke - Holman, Hemele, Vycpálek, Vl. Kopecký, A. Bradáč

Branky: Hájek 2, Cejp 2, Vejvoda

Rozhodčí: Jirák

Diváci: 30.000

Poznámky: Poslední derby brankáře Finka.

Slavia - SK Rapid Wien
0 : 0

Datum: 04. 09. 1946, Praha

Sestava: Kabíček - Luka, Kocoure, Trojan, Hampejs, Hanke, Sandhaus, Hemele (Bradáč), Bican, Kopecký, Žďárský (Vycpálek)

Slavia - FK Austria Wien
6 : 1

Datum: 20. 10. 1946, Praha

Sestava: Kabíček - Kocourek, Říha, Trojan, Buchta, Bradáč, Holman, Hemele, Bican, Pajkrt, Vlk

Branky: Pajkrt 3, Holman 2, Hemele

Průběh: Bican se kvůli kritice své rychlosti rozhodl, že nebude góly střílet, ale pouze na ně nahrávat.

Utkání: 1. liga 1946/47, 1. kolo

Sestava: Kabíček - Kocourek, Říha - Trojan, Hampejz, Hanke - Holman, Hemele, Ipser, Kopecký, Vlk

Utkání: 1. liga 1946/47, 2. kolo

Sestava: Kabíček - Kocourek, Říha - Trojan, Hampejz, Hanke - Sanhaus, Bradáč, Vycpálek, Kopecký, Hemele

Utkání: 1. liga 1946/47

Sestava: Němec - Kocourek, Říha - Trojan, Buchta, A. Bradáč - Holman, Hemele, Bican, Pajkrt, Vlk

Datum: 1946

Poznámky: Uvádí se, že ve finále Středočeského poháru byla Slavia poražena Spartou. Protože ale oba kluby žádný jiný zápas nehrály (pouze ty zde uvedené), nevím o jakou Spartu se jedná. Navíc žádný jiný pramen vůbec neuvádí, že se v tomto roce Středočeský pohár hrál. Ten měl podle všech ostatních údajů skončit ročníkem 1942.

XI Gästrike - Slavia
3 : 3

Datum: 1946

Poznámky: O utkání jsem se dozvěděl z knihy „Po stopách Koška, Bicana a Pláničky“ (1966). O klubu mi není kromě toho, že je švédský, nic známo.