INFORMACE


  2. října 2004 • Přidal jsem novou sekci Odkazy, ve které budou funkční odkazy na „živé” stránky o Slavii. Odkazy budu kontrolovat a jakmile nebude nějaká zmíněná strínka vykazovat známky aktualizace, bude z odkazů vyřazena.

  16. července 2004 • Dovolená, dovolená, dovolená. Trošku nestíhám aktualizovat, ale se začátkem sezóny to zase bude v pořádku.

  16. října 2003 • Opravil jsem chyby ve Statistice a přidal další sezónu.

  25. srpna 2003 • Dovolená, dovolená, není na nic čas. Teď už to ale bude v pořádku (ještě kromě prvních 14 dní v září) a aktualizace budou probíhat jako dřív.

  24. června 2003 • Předělal jsem sekci Historie. Zatím do roku 1940, ale brzy budou následovat další roky. Snad se to bude líbit...

  10. června 2003 • Asi budu muset posunout termín vyhotovení sekce Histrorie. Zatím to na konec června nevypadá, ale budu se snažit. Bohužel, musím přiznat, že historie asi tak od 50-tých let výše se shání hůře, než věci starší. Nebuďte proto překvapeni, že se v některých letech setkáte jen s pár řádky …

  5. května 2003 • Přidal jsem novou sekci Statistiky. Zatím jsou v ní statistiky Slavie s provoligovými kluby od vzniku samostatné ČR v roce 1993. Později je rozšířím i do starších let a pravděpodobně přidám i ostatní zápasy.

  25. dubna 2003 • Přidal jsem novou sekci Zajímavosti. V ní budu uveřejňovat zajímavé články o Slavii.

  26. března 2003 • Možná jste si všimli, že nejsou u všech zápasů uvedeni trenéři Slavie, i když je zřejmé, že mužstvo v daném období vedli. Je to proto, že jsem se rozhodl uvádět toho trenéra, který byl v tom kterém utkání přítomen na lavičce a mužstvo vedl jako hlavní trenér.

  25. března 2003 • Připravuji detailnější stránku Historie, myslím, že do konce června bude hotová.

  14. ledna 2003 • Protože v lednu roku 2003 sehrála Slavia v rámci přípravy několik halových zápasů v německém Würzburgu, které byly hrány pouze na 1x13 minut, rozhodl jsem se, že do tohoto archívu budu zařazovat pouze ta utkání, která byla hrána na dva poločasy o délce jednoho alespoň 30 minut, celkem tedy nejméně 60-ti minutová utkání.

  V sekci Klubová šatna budou u dosud aktivních hráčů pouze fotografie. Informace o hráči doplním vždy až skončí s aktivní kariérou. Není totiž v mých silách sledovat hráčovy změny v osobním životě, jeho přestupy, atd.

  Zápasy jsou uvedeny v chronologickém pořadí. Pokud mi nebylo známo datum, jsou řazeny podle toho, v jakém pořadí jsem o nich získal informace. Pokud je zápas utkáním ligy, která probíhala např. v sezóně 1965/66 a není mi u něj známo datum, je zařazen do roku, kdy soutěž začala.

  Vítám jakékoliv připomínky, nápady, informace o nových zápasech a doplňky k již uvedeným zápasům (pro věrohodnost uvádějte pramen, nebo připojte naskenovaný obrázek z tisku). Zároveň žádám všechny příznivce, majitele nebo činovníky klubů, s nimiž kdy Slavia hrála, aby mi zaslali nová i stará loga či znaky svých klubů s dobou, po kterou platily, na uvedený e-mail. Moc děkuji všem za jakékoliv příspěvky.